Ana SayfaHizmetlerimizTEKNİK SERVİSNotebook ServisiHakkımızdaİletişim BilgilerimizFotoğraf GalerimizMARKALARIN YETKİLİ SERVİSLERİ.
Hakkımızda

GİRTEK BİLGİSAYAR

2006 yılında kurulan GİRTEK BİLGİSAYAR bilişim teknolojileri sektörünün katma değerli çözümler yaratan, hızlı ve güvenilir kuruluşudur. Her zaman en doğru ve en dürüst hizmeti vermeyi kendimize ilke edindik ve bunun karşılığında haklı olarak bizleri her daim tercih eden portföylere sahip olduk.

GİRTEK BİLGİSAYAR, ürün yelpazesinde yer alan iletişim ağı, yazılım ve donanım çözümleri, PC komponentleri, PC çevre birimleri ile kurumsal ve bireysel farklı ihtiyaçlara yanıt verebilecek her türlü ürün çözümünü sağlamaktadır.

GİRTEK BİLGİSAYAR; geniş satış noktası tabanı sayesinde, bir bilgisayarı oluşturan parçaları, çevre birimlerini ve multi medya ürün çeşidini üstün hizmet kalitesi ile sunmaktadır.

Dünyaca tanınan, kalitesini kanıtlamış markaların satışını yapan GİRTEK BİLGİSAYAR; hızlı çalışan teknik servis ve parça ağı ile satış sonrası hizmette de sınır tanımamaktadır.

Elektronik iş platformu www.girtek.com , Girtek Bilgisayar’ ın müşterileri için özel tasarlanmıştır. Kullanım kolaylığı ve işlem hızı göz önünde bulundurularak tasarlanan girtek.com sayesinde, Girtek Bilgisayar müşterileri ürün fiyat ve özellik bilgilerine, teknik bilgi, stok bilgilerine Internet üzerinden gerçek zamanlı olarak ulaşabilmektedir.

7gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Ağır ve emin adımlarla yükseliş grafiği çizmeye devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşteri beklentileri doğrultusunda doğru çözümleri, en yeni teknolojileri, en uygun maliyetle sunarken müşterilerimize değer katan global bir kurum olmak... Güvenilir fiyat politikası, daima ulaşılabilirlik dürüst, kaliteli, hızlı hizmet.....

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde hizmet kalitemiz ile bir numara olmak.


 
Yıldıztaş


ADSL HİZMETLERİ


TİCARİ VE SEKTÖREL PROGRAM SATIŞI


TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ


ÜRÜN SATIŞI

 

GİRTEK BİLİŞİM BİLGİSAYAR ELEKTRONİK VE TLK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ:

Hacımıktat Mah. Satım Sokak No:1 Merkez/ Giresun

girtek@girtek.com 

TEL: 0454 216 02 37 - 38

 

 

Web Tasarım : SekteoR.NET