Ana SayfaHizmetlerimizTEKNİK SERVİSNotebook ServisiHakkımızdaİletişim BilgilerimizFotoğraf GalerimizMARKALARIN YETKİLİ SERVİSLERİ.
Notebook Servisi

Notebook Servisi


Girtek Teknik Servis;Notebook Servisi, Notebook Service, Laptop Tamiri, Notebook Tamiri ve onarımı konusunda bilişim sektöründe faaliyet gösteren, bugüne dek birçok kuruma ve son kullanıcılara çözüm ortağı olmuş, müşteri odaklı çalışan bir firmadır.

Notebook Teknik Servis’imizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka model laptop, notebook tamiri yapılmaktadır. Buna ek olarak notebook larınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlara da ‘da destek vermektedir.

Laptop tamiri ve Notebook teknik servisi konularında uzman teknik ekibimiz sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı notebook larınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir.
Ücretsiz laptop arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra notebook onarımına geçilmektedir. Notebook servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Girtek Notebook Servisi ve yedek parçası konusunda tam donanımlı olan firmamız, Giresun dışı müşterileri nede hizmet vermektedir. Arızalı cihazlarınızı kargo ile bize ulaştırabilirsiniz.


 
Yıldıztaş


ADSL HİZMETLERİ


TİCARİ VE SEKTÖREL PROGRAM SATIŞI


TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ


ÜRÜN SATIŞI

 

GİRTEK BİLİŞİM BİLGİSAYAR ELEKTRONİK VE TLK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ:

Hacımıktat Mah. Satım Sokak No:1 Merkez/ Giresun

girtek@girtek.com 

TEL: 0454 216 02 37 - 38

 

 

Web Tasarım : SekteoR.NET